Лента за зафат на бејзбол палка

Ние е производство, снабдување и извоз на нашите клиенти ширум светот со целосна линија на високо квалитетни Лента за зафат на бејзбол палка. Имаме квалификувани четата на високо квалификувани и посветени работници кријат своите најдобри да се произведуваат најдобрите квалитетни производи за меѓународни клиенти. И ние се стремиме тешко да се грижиме за широк спектар на бизнис потребите на нашите клиенти и ги доставуваме нашите квалитетни производи од целиот свет. Врз основа на нашата напредна опрема и одлична технологија, ние нудиме широк спектар на производи потпирајќи се на строга контрола на квалитетот, научни управување и мулти-постапка при проверка на квалитет. Го поздравуваме нови и стари клиенти да контактирате со нас за идните деловни односи.
Ние можеме да им понудиме на нашите

Лента за зафат на бејзбол палка

на високо Намалените цени. Овие лесно може да се искористи во водечка индустрија на цени со прилагодени спецификации на клиентите. Сите вработени срдечно го поздравува голем број на бизнисмени од странски компании да се создаде брилијантна!
  • Лента за зафат на бејзбол палка - 2-1
Лента за зафат на бејзбол палка - 2-1 Лента за зафат на бејзбол палка - 2-1 Лента за зафат на бејзбол палка - 2-1
Лента за зафат на бејзбол палка
модел - 2-1
Ленти за зафат на бејзбол лилјак
  • Оваа лента за држење може да обезбеди тампон простор помеѓу бејзбол и палка.
  • Силната апсорпција на удари може да направи подобро чувство на рацете и лесно да се контролираат.
  • Се меша со одличниот материјал за апсорпција на пот.Играчите можат да ги држат рацете суви и удобни додека се користат долго време.
  • Тоа’е погоден за целото дрво,легура,комплексен материјал безбол палки.Секој зафат се залепува со висока леплива лента што секој може лесно да се користи.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа