Нудејќи широк спектар на материјали креирани Лента за зафат на велосипед од нас се смета за нивните квалитетни карактеристики. Бидејќи ние користиме само автентични материјали во создавањето на нашиот асортиман на производи, со што нашиот производ е одделен. Имаме потребни објекти за да ги прилагодите нашите производи според барањата на нашите клиенти.

Лента за зафат на велосипед

MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ленти за кормило за велосипеди&даш;Колекција за печатење Оној од популарната колекција MHL Handlebar Tape,што обезбедува одлична способност за апсорпција и способност за удобност. Стабилизирајте ги и меко зафатете ги чувствата. Намалете ги непријатните и исцрпените додека долго-време возење по пат. Обезбедете приспособена шема и избор на материјал според дизајнот.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ленти за кормило за велосипеди&даш;Колекција за втиснување Ново револуционерно искуство за возење. Стабилизирајте ги и меко зафатете ги чувствата. Намалете ги непријатните и исцрпените додека долго-време возење по пат. Зголемете го анти-способност за лизгање преку текстура на втиснување. Прилагодете го изборот на моделот и материјалот според дизајнот.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ленти за кормило за велосипеди&даш;Перфорирана колекција Стабилизирајте ги и меко зафатете ги чувствата. Намалете ги непријатните и исцрпените додека долго-време возење по пат Перфорираната текстура може да ја зголеми способноста за дишење и апсорпција. Обезбедете го приспособениот модел на перфориран остар,лактација и избор на материјал според дизајнот.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ленти за кормило за велосипеди-Рефлективен материјал Донесете поголема безбедност за возење велосипед,исто така додаде индивидуализирање на шаренило на велосипедите. Не само што ја зголемува безбедноста при возење, туку и додава карактеристична сјајност на велосипедот. Рефлектирачкиот материјал може да ја рефлектира светлината кога се вози во темница. Обезбедете приспособена шема и избор на материјал според дизајнот.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ленти за кормило за велосипеди&даш;Материјал од памук Памучните ленти се одликува со природни влакна и пената може да донесе одлична способност за дишење и брза апсорпција. Огромна функција која брзо се впива и го зголемува цврстото држење додека е мокра рака. Мека текстура ја’Тоа е исто така главна карактеристика што ја подобрува цврстината и стабилноста на лентите на рачката.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ленти за кормило за велосипеди&даш;Материјал за рециклирање на ПЕТ шишиња Рециклирање на ПЕТ шишиња направено од текстилната индустрија, која со помош на технологија за цртање го рециклира пластичното шише. Без штетните и не-токсични материи за безбедно возење велосипед. Резервирајте ја пластичната цврстина од ПЕТ материјалот ја спречува температурната отпорност и анти-способност за корозија. Обезбедете го приспособениот избор на боја според дизајнот.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
NR-500 (Lock-On)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Рачка за велосипед од вистинска кожаNR-500(Заклучување-На)NR-500 користат тркалезна форма на школка и е погодна за разни велосипеди,како велосипеди BMX,Крузер велосипеди,и друмски велосипеди. Рачка за велосипед од вистинска кожа има безбедносна карактеристика,вклучувајќи ја и стабилноста,контрола и цврста конструкција. Говедската кожа се увезува во странство и се обвиткува околу обвивката за држење за вашите велосипеди да бидат поелегантни. Рака-текстура за шиење со кремасто чувство. Површината може да биде врежана шема за приспособена. Спец Вклучено:Пар зафат и крајни приклучоци Големина:должина 130 мм Материјал за прстен:Алуминиум со позлата Кожен материјал:Вистинска говедска кожа Боја Црното Браун Портокалова Мед Чоколадо
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
NS-600 (Lock-On)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Рачка за велосипед од вистинска кожаНС-600(Заклучување-На)НС-Зафатот 600 усвојува ергономски концепт дозволувајќи им на дланките да се вклопат на рачката. Покрај тоа,кожата може да почне да ја претвора оригиналната боја во пастелни нијанси со кислород што ги фаќа ќе биде поелегантно како што поминува времето. Говедската кожа може да го подобри анти-способност за лизгање кога стисокот се комбинира со ергономско крило. Издржлив и висок-квалитетен материјал. Добијте удобност и заштитете ги мускулите на раката. Спец Вклучено:Пар зафат и крајни приклучоци Големина:должина 138 мм Материјал за прстен:Алуминиум со позлата Кожен материјал:Вистинска говедска кожа Боја Црното Браун Портокалова Мед Чоколадо
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
NS-700 (Lock-On)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Рачка за велосипед од вистинска кожаНС-700(Заклучување-На) НС-700 грип е ергономска рачка со назад-изметен дизајн за дистрибуција на притисокот на поширока површина и спречување на непријатност. Дозволете му на корисникот да одржува совршена контрола над стисокот. Рачката за велосипед од вистинска кожа е најпопуларната рачка кај возачот поради неговата цврста структура. И кравата кожа има мазна површина и кремасто чувство. Како што минува времето,кожата’Површината на кислородот ќе стане пастелни нијанси за да ги направи вашите велосипеди поелегантни. Спец Вклучено:Пар зафат и крајни приклучоци Големина:должина 140 мм Материјал за прстен:Алуминиум со позлата Кожен материјал:Вистинска говедска кожа Боја Црното Браун Портокалова Мед Чоколадо
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
R-PET 500 (Lock-On)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Држач за велосипеди&даш;Материјал за рециклирање ПЕТ шишињаР-ПЕТ 500(Заклучување-На)Р-PET 500 е погоден за различни велосипеди,како велосипеди BMX,Крузер велосипеди,и друмски велосипеди. Оваа серија на рачки ги поседува основите на безбедносните карактеристики,вклучувајќи ја и стабилноста,контрола,и цврста конструкција. ПЕТ рачките ги имаат истите карактеристики како и пластиката,како вода-отпорни,лесен,топлина-толерантни,итн. Зачувајте ја пластичната цврстина од ПЕТ материјалот како отпорност на температура и анти-способност за корозија. Интегрирајте ја природната јута присутна како екстра класичен стил. Полна со крзнена покривка со рачки за корисниците да имаат мека и мазна на допир. Спец Вклучено:Пар зафат и крајни приклучоци Големина:должина 130мм Материјал за прстен:Алуминиум со позлата Кожен материјал:Материјал за рециклирање на ПЕТ шишиња Боја Беж Браун Сина Зелена Можност за прилагодување на бојата
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
R-PET 600 (Lock-On)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Држач за велосипеди&даш;Материјал за рециклирање ПЕТ шишињаР-ПЕТ 600(Заклучување-На)Р-Зафат PET 600 прифаќа ергономски концепт за дланката да се вклопи на рачката. Корисникот исто така може да го дизајнира својот модел на ткаенината или да обои разни бои со влакна. ПЕТ рачката ги има истите карактеристики како и пластиката,како вода-отпорни,лесен,топлина-толерантни,итн. Без штетните и не-токсични материи за безбедно возење велосипед. Силен,флексибилни,и во комбинација со природната јута да се добие златен и свилен сјај. Разновидни избори за бои. Спец Вклучено:Пар зафат и крајни приклучоци Големина:должина 138 мм Материјал за прстен:Алуминиум со позлата Кожен материјал:Материјал за рециклирање на ПЕТ шишиња Боја Беж Браун Сина Зелена Можност за прилагодување на бојата
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
R-PET 700 (Lock-On)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Држач за велосипеди&даш;Материјал за рециклирање ПЕТ шишињаР-ПЕТ 700(Заклучување-На)Р-Зафат PET 700 е ергономска рачка со назад-изметен дизајн за дистрибуција на притисокот на поширока површина и спречување на непријатност. во меѓу време,оваа серија зафат може да се однесува на корисниците’претпочитање да се бојадисуваат различни бои со ПЕТ влакна. Рециклирање на ПЕТ шишиња направено од текстилната индустрија, која со помош на технологија за цртање го рециклира пластичното шише. Најзначајните карактеристики на ПЕТ ја вклучуваат неговата отпорност на вода,неговата адаптација на тропските региони,и неговата широка достапност како економична и рециклирана пластика. Полна со крзнена покривка со рачки за корисниците да имаат мека и мазна на допир. Спец Вклучено:Пар зафат и крајни приклучоци Големина:должина 140 мм Материјал за прстен:Алуминиум со позлата Кожен материјал:Материјал за рециклирање на ПЕТ шишиња Боја Беж Браун Сина Зелена Можност за прилагодување на бојата
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
G-500 (Lock On)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Зафат за велосипед од плутаГ-500(Заклучи Вклучено)Плутаните рачки на PRO имаат не-лизгање,дише,и вибрации-абсорбирачка површина која гарантира дека секогаш ја имате најдобрата контрола над вашиот велосипед. Материјал од плута направен од природни кори што може да се рециклира за да се заштедат ресурси и да се олесни товарот на животната средина. Мека и непречено допирна текстура со висока еластичност светлина и анти-чувство на задржување на влага,победи’лесно да се оштети и да се распаѓа. Флексибилен,гума,и влага-доволен доказ за прилагодување на различни температури или атмосфери. Добар избор долго време-животен стисок. Спец Вклучено:Пар зафат и крајни приклучоци Големина:должина 130 мм Материјал за прстен:Алуминиум со позлата Кожен материјал:Природна плута Боја Шема од плута
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
G-600 (Lock On)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Зафат за велосипед од плутаГ-600(Заклучи Вклучено)Дизајнот на крилата на нашите рачки и дава поголема поддршка на дланката и автоматски го става зглобот во поергономска положба,спречување на вкочанетост,пецкање и болка. Направете го корисникот радосен во текот на целото патување. Природна плута,кој е флексибилен и влага-доказ,не е’т лизгав. Прилагодете се на различни температури и атмосфери. Лесно поставете ги рацете отворени на зголемената површина. Лесни и меки на допир. Спец Вклучено:Пар зафат и крајни приклучоци Големина:должина 138 мм Материјал за прстен:Алуминиум со позлата Кожен материјал:Природна плута Боја Шема од плута
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за зафат на велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
G-700 (Lock On)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Зафат за велосипед од плутаГ-700(Заклучи Вклучено)Понудете добар стисок во секое време,дури и на дожд.Ергономската форма со потпирачот за дланка го прави држењето контролирано и удобно при подолги возења. Зафатот од плута ја зачувува одредената вена од дабот од плута и се комбинира со техника на рачно шиење за велосипедот да изгледа поелегантно. Рака-шиење со памучен восок конци со природна текстура од плута што го носат уникатниот стил за велосипедот. Флексибилен и шок-апсорпција за ублажување на стресот на мускулите на рацете за да ги натера корисниците да добијат сè-дневен комфор. Спец Вклучено:Пар зафат и крајни приклучоци Големина:должина 140 мм Материјал за прстен:Алуминиум со позлата Кожен материјал:Природна плута Боја Шема од плута

Лента за зафат на велосипед

достапни во различни димензии, овие може да се прилагоди според специфичните барања на нашите клиенти. Понатаму, ние се тестираат овие строго пред да се потребите на нашите клиенти. Нашите производи се во согласност со добро дефинирани индустриски стандарди и достапни на разумни стапки.