Ние сме ангажирани во развој, кои ја снабдуваат и производство на Додатоци за рекет заедно. Во прилог на нашите постоечки производи, ние исто така, прифати кориснички налози за проектот. Нашите производи се оди добро во текот на домашниот пазар и задокеански countries.Therefore, ние го задржи фалсификување напред и продолжи да иновираат constantly.We сакаат да воспостават долгорочни деловни односи во целиот свет. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Додатоци за рекет

MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Додатоци за рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Додатоци за рекет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
АМУ СКОРПИЈА、MAX DAMPERНамалете ги многуте вибрации на рекетот.Обликот на долгата кука може да го прошири опсегот за да го намали ударот на раката предизвикан од вибрациите при удирање на топката.Шарени и два различни типа е оптимален избор. Карактеристика Лесно се поставува и заменува. Силиконскиот боречки е многу издржлив и има засилено амортизирање. Зголемена удобност при удирање на топката и намалување на ризикот од повреда од спортови со рекет.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Додатоци за рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Додатоци за рекет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
АМПИРУВАЧ ЗА КРОФНА、ОКТАГОНСКИ АМПЕР、УБИЕЦ НА ВИБРА(Л)、УБИЕЦ НА ВИБРА(С)Намалете ги многуте вибрации на рекетот,Намалете го ударот на раката предизвикан од вибрациите при удирање на топката. Малиот и лесен може да ја избегне грешката за играчот.Прилагодената услуга може да обезбеди разновидна шема и форма. Карактеристика Лесно се поставува и заменува. Силиконскиот боречки е многу издржлив и има засилено амортизирање. Зголемена удобност при удирање на топката и намалување на ризикот од повреда од спортови со рекет.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Додатоци за рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Додатоци за рекет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Заштитна лентаЗаштитна лента за рекет поделена на две страни. Горниот дел е направен со 100%СТП гумена лента.Се користи за заштита на околината на рамката на рекетот за значително да се намали штетата од судирот. Долниот леплив дел изработен со лачна смола. Направете фурнир дел има најпогодна болест,не само издржлив, туку лесен за кинење и замена. Карактеристика Материјал за мека површина,добра податливост,лесен за употреба да се израмни. Умерен вискозитет на внатрешната гумена површина. Лесно се кине и победи’не оставајте трага од стап.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Додатоци за рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Додатоци за рекет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Прстен за завршна лента Користете за запечатување на рачките на рекетот. Општи зафати ако се користи долго време ќе се стврдне,се држи до,леплива,многу влијае на чувството. Употребата на силиконските прстени на рекетот може да избегне паѓање и олабавување на завитканите рачки. За да се даде дополнителна заштита за држење на рекетот.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Додатоци за рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Додатоци за рекет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Рачка за приказПокрај производството на разни видови ленти за зафат,MHL, исто така, обезбедува различни типови на рачка за прикажување. Карактеристика Малечка,лесен,лесен за носење и исто така чувајте ги деталите. Фирмата може да го примени на изложбата. Заплеткајте ги рачките на рачката на екранот за гостинот повеќе да ги разбере релевантните детали за нивните производи.
Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

Додатоци за рекет

од сите делови на светот.