Лента за зафат со прачка

MING HSING LEATHER CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Лента за зафат со прачка in Taiwan. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Дизајни и модели кои ги исполнуваат најновите трендови кои преовладуваат. Нашите производи се исто така познати по своите одличен квалитет, брза услуга и прифатлива цена.
Ние, главно, се на

Лента за зафат со прачка

ODM и OEM цел, она што го гледате на интернет се само мали делови од нашите производи. Да имаат подобра резолуција и да добијат брз одговор, ве молиме контактирајте со вашиот спецификации веднаш. Ние ќе се потрудиме да ви ги задоволи.
  • Лента за зафат со прачка - 5-1
Лента за зафат со прачка - 5-1 Лента за зафат со прачка - 5-1
Лента за зафат со прачка
модел - 5-1
Ленти со зафат за риболов прачка

Лентите за држење MHL имаат поголема дишливост и еластичност за вашите риболовни прачки.
Обезбедува антилизгање,издржлива способност да ги обезбеди сите-дневна удобност и ублажување на стресот на вашите раце.

Карактеристика
  • Издржлив комфор
  • Лесни
  • Заштитете го продолжите животниот век на вашиот риболовен стап
MING HSING LEATHER CO., LTD.
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа