Лента за зафат од сквош

Искористат од нас прекрасна и корисни колекција на висок квалитет Лента за зафат од сквош кои се фабрикувани од светска класа основниот материјал. Асистентката со тим од квалификувани професионалци, MING HSING LEATHER CO., LTD. нуди овие во различни форми и големини. Дел форма ова, ние ги презентираме овие во двете стандардни и кориснички избори. Овие се фабрикувани од страна на нашите високо квалификувани професионалци користење врховен одделение материјална и најнова технологија, како на меѓународните стандарди за квалитет.
Сите наши

Лента за зафат од сквош

во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ world.We ве уверувам на одличен квалитет и цени, Ве молиме контактирајте со нас за вашите барања.
  • Лента за зафат од сквош - 1-2
Лента за зафат од сквош - 1-2 Лента за зафат од сквош - 1-2
Лента за зафат од сквош
модел - 1-2
Ленти за зафат од сквош

Да обезбеди повеќе опции.MHL, исто така, развива контрола и за сквош и за тенискиот пазар.
  • Користењето на техниката за обработка на производот се однесува на барањата за маркетинг.
  • Снабдување на леплива,анти-лизгање и поголема апсорпција.
  • Чувајте ја машината за сушење раце и удобност додека се лулате и играте спорт со сквош.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лента за зафат од сквош, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат од сквош производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Тениски ленти за зафат Тенис Грип е главниот бизнис на MHL што ги снабдува и корпорира претежно популарни брендови на пазарот на рекети.Целиот материјал е нетоксичен за безбедносните вежби и животната средина преку контролите за управување со безбедноста во текот на целиот процес за да се увери дека играчот го поседува најдобриот замав додека игра. Кожниот материјал се изработува со висока техника на прецизно производство. Во рамките на удобноста,лепливост и намалување на вибрациите за совршено замавнување. Обезбедете анти-лизгачка површина и висока можност за дишење за удобно допир. Високата абразивност може да донесе повеќе цврсто држење.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лента за зафат од сквош, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат од сквош производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Касети за зафат на бадминтон Изберете го најдобриот материјал од СТП.Површината употреба на специјална технологија ја прави помазна,мека и повисока анти-се лизга. Брза апсорпција и одлична можност за дишење за да се зголеми удобноста при држење. Лесниот материјал кој може да ги намали трошоците од рака им овозможува на играчите лесно да се контролираат додека се лулаат и играат.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лента за зафат од сквош, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат од сквош производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ленти за фаќање Pickleball Користете го специјалниот материјал за да го дизајнирате лепливиот ефект на MHL Pickleball Grip што овозможува подобро држење за фаќање. Меки и одлични еластично даваат подобра апсорпција при лулање. Повисок ефект на апсорпција може да ги одржува играчите лесно да се контролираат со прецизно замавнување додека играат долго време.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лента за зафат од сквош, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат од сквош производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ленти за зафат со лопатка Зафатите со лопатка MHL обезбедуваат цврсто држење за држење може да обезбеди подобра апсорпција. Мека текстура и одлична еластичност за зголемување на удобноста при држење. Анти-лизгањето и дишењето може да го решат проблемот со потењето на рацете и да ги одржуваат држачите суви и свежи.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лента за зафат од сквош, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат од сквош производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Прекумерен зафат Overgrip е главниот бизнис на MHL што ги снабдува и корпорира претежно популарни брендови на пазарот на рекети. Лесниот материјал може да ја намали можноста од рака додека замавнува рекет. Може да додаде EVA подлога за да ја зголеми способноста за апсорпција на удари. Лепливи,анти-лизгање,силната апсорпција и дишењето е најдобриот избор за играчот.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лента за зафат од сквош, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за зафат од сквош производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Кожа од говедска кожа Вистинската кожа е природна кожа која резултира со издржлива и долга-трајна изведба. Играчите можат да зголемат повеќе повратни информации при удирање на топката и да го добијат најдоброто искуство. Најдобрата опција за врвен играч. Мазна,рамна и мека површина која уникатна текстура ја покажува само на кожата на кравата. Оптимална апсорпција на пот. Издржлив и не-лесно паѓање. Тешки,еластично и убаво апсорпција на пот може да го направи поочигледен аголот на држење на рекетот.