Ремен за панталони

MING HSING LEATHER CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозникот на најдобар Ремен за панталони in Taiwan. Години на искуство во оваа област, ние продолжуваме да истражување и развој, со цел да ги направиме нашите производи конкурентни во однос на квалитет и перформанси. На највисок квалитет на производи на повеќето разумна цена е нашата крајна цел. Со цел да се постигне оваа цел, воведовме напредна опрема за обработка, производот има многу висока контрола точност. Затоа, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да ни каже. Ние ќе ви даде одговор што е можно поскоро. Добредојдовте да ја посетите нашата веб-страница за повеќе детали.
Ние сакаме да имаме искрена соработка со сите пријатели, и да работат заедно за да се создаде повеќе славни утре за заеднички развој. Ние, исто така се надеваат да добијат драгоцени идеи и предлози од домашни и од странство "пријатели. Дозволете ни да се создаде добар достигнувања во оваа

Ремен за панталони

и излегувам за убав утре заедно.
  • Ремен за панталони - 8-10
Ремен за панталони - 8-10 Ремен за панталони - 8-10
Ремен за панталони
модел - 8-10
Ремен за панталони-Вистинска кожа
Вистинската кожа има елегантна боја,Технологија за отпечатување на нежни конци за шиење и шаблони.
  • Моден додаток за личен стил.
  • Направете со голема еластичност да бидат тесни на панталоните.
  • Спречете удар од ланецот и валканата локва да ги оштети вашите панталони.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
8-10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ремен за панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Ремен за панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Измешајте’зафат на натпревар PF-Серија 102Измешајте’Зафатот за кибрит може да ја промени бојата на обвивката и билатералната брава за заклучување.ПП школка е најлесниот материјал во целиот производ. Назабени не-лизгачката површина може да ја зголеми јачината на стисокот што лесно се контролира додека се вози. Гумената внатрешна цевка е погодна за рекреативни спортови. Избор на шаренило кој може да се одвојува и бесплатен дизајн.Стилот го дефинира клиентот,неограничена креативност. Спец Големина:должина 132 mm Материјал:TPR гумена внатрешна цевка,ПП школка,Токи од алуминиумска легура Тежина:128 гр
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ремен за панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Ремен за панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Држачот од алуминиумска легура ги одржува најдобрите перформанси за време на вашето патување без да биде под влијание на екстремната температура или опрема-проблеми со оштетување. Користете еко-пријателска TPR гума за оптимизирање на мекото чувство и анти-се лизга. Апсорбирајте ги вибрациите и заштитете ги мускулите од возење. Додадете слој од гумена внатрешна цевка за возачот да има подобра контрола на стисокот. Карактеристика Лесни,мазна,и издржливи. Има одлична отпорност на корозија. Спец Големина:должина 132 мм Материјал:Алуминиумска легура,TPR гумена внатрешна цевка Тежина:205 гр
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ремен за панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Ремен за панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ДРЖАЧ ЗА ЛЕГУРА НА АЛУМИНИУМ,СЕРИЈА EF102 Најдобри перформанси за време на вашето патување поради импресивната отпорност на корозија.Ќе добиете подобра контрола на стисокот. Корисникот нема да биде засегнат од проблеми со екстремната температура или оштетување на опремата. Еко-пријателската TPR гума може да го оптимизира мекото чувство и анти-лизгање. Слој од гума ги подобрува апсорпционите вибрации и ги прави сите возачи да имаат одлично патување. Карактеристика Се вклопуваат во планински и друмски велосипеди. Намалете ја непотребната тежина за стабилно да возите. Користете еко-пријателска TPR гума со рачка. Спец Големина:должина 132 mm Материјал:Легура на алуминиум,TPR гумена внатрешна цевка Тежина:172 гр
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ремен за панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Ремен за панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ергономски дизајн.Рачка од алуминиумска легура XF104 2C2B Ергономски дизајн. Дизајн на задниот лак кој лесно се држи цврсто и помага да се намали силата. Донесете стабилно и без напор. Целосното тело од TPR гума целосно го покрива зафатот.Одличната апсорпција на удари и мекиот допир носат подобра удобност. Спец Големина:должина 138 mm Материјал:Брава од алуминиумска легура,TPR гумен зафат,ПП под оглас Тежина:246 гр
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ремен за панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Ремен за панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Седло за велосипеди-Серија од оригинална кожаСедлото од вистинска кожа користи ергономски дизајнирано лесно потпорно седло.Прилагодено за сите велосипедисти, седлото со најистакнатите перформанси. Мазна површина и рака-зашиената текстура им овозможува на вашите велосипеди поголема елеганција. Совршено одговара на кривата на телото и го намалува стресот и вкочанетоста од седечкото седење. Одлична носивост и способност за апсорпција на удари може да се вози удобно и непречено дури и на трнлив пат.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ремен за панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Ремен за панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Рециклирајте седло за велосипеди&даш;Колекција за рециклирање на шишиња ПЕТТехнологијата за рециклирање ПЕТ го поддржува екото-пријателски за животната средина,намалување на намалувањето на јаглеродот стане еден од алтернативните производи во иднина. Имаше одлична функција како отпорност на температура и анти-способност за корозија. Површинска покривка со фини пени што може да ја намали непријатноста предизвикана од триење. Обезбедете многу опции за прилагодување со создавање шарена ткаенина.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ремен за панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Ремен за панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Седло за велосипеди&даш;СТП колекција Материјалот PU обезбедува одлична мекост,силна цврстина на истегнување и голема еластичност. Материјалот за микропорозна структура и одличен воздух-пропустливост создаде удобно чувство за перница. Лесниот дизајн може да го намали товарот за велосипедите. И водоотпорни и абење-отпорен го продолжува животниот век на седлото.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ремен за панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Ремен за панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Серија Тотемол на педали за велосипеди Алуминиумска легура изработена со елоксирани кои се со мала тежина,голема отпорност на корозија и силна носивост. Користете широко долго-возење на растојание со друмски велосипеди,планински велосипед итн. Челичната осовина користи хром-Материјалот од молибден челик и стабилната структура на педалата можат ефикасно да ги апсорбираат вибрациите. Структурата со двојно лежиште користи механички начин за да го намали отпорот што оската може непречено да се ротира и да го намали физичкиот напор. Спец Големина:должина 100 mm x ширина 90 mm Материјал:6061_Т6_Алуминиумска легура,ЦПУ хром молибден челик вратило Тежина:300гр
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ремен за панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Ремен за панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-9
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Колекција со педали за велосипеди Лесната алуминиумска легура ја прави леснотијата на велосипедот да го намали големиот физички напор и да го зголеми ефикасното возење. Одлична отпорност на удар погодна за долго-возење на далечина за друмски велосипеди и планински велосипеди. Колокација со CNC оската на хром молибден. Структурата со двојни лежишта донесе понепречено како возење велосипед. Едноставен и моден дизајн за педалата. Спец Големина:должина 100 mm x ширина 90 mm Материјал:6061_Т6_Алуминиумска легура、ЦПУ хром молибден челик вратило Тежина:318 гр
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ремен за панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Ремен за панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-11
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ремен за панталони&даш;Колекција за рециклирање шишиња ПЕТРециклирање на ПЕТ шишиња направено од текстилната индустрија, која со помош на технологија за цртање го рециклира пластичното шише. Пластичната цврстина од ПЕТ материјал ја спречува температурната отпорност и анти-способност за корозија при рација на долги растојанија. Намалете ја причината за чешање на кожата од задушување топло. Мал волумен,лесен и лесен за носење.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ремен за панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Ремен за панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-12
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ремен за панталони-Памучно платно со колекција за печатење Природните влакна со меко чувство на допир имаат одлична способност за апсорпција и неверојатен воздух-пропустливост.Памучното платно го намалува притисокот и болката од ропството. Водоотпорноста е една од најголемите предности со користење на памучен материјал. Потопете го перењето уште добро без да избледне бојата;задржи оригиналната боја и форма. Убавото прикажување на бои обезбедува приспособување на изборот на боја според дизајнот.