Амортизер за тениски рекет

MING HSING LEATHER CO., LTD. е еден од производителот, снабдувачот за да се обезбеди Амортизер за тениски рекет и други производи. Сите наши производи се произведени од страна на нашите професионални вештини и капацитети. Ние гарантираме квалитетот на вашите барања. Ние исто така нудиме на нашите клиенти со широк спектар на управување со производ кој одговара на строги барања за квалитет на меѓународниот пазар кој заработил нашата компанија во различни углед на квалитет ориентиран Taiwan извозникот. Ние сме признати како еден од водечките трговци во овој сектор се должи на нашата способност за снабдување беспрекорна производи на нашите клиенти. Ние положи нашата нога години назад и оттогаш ние се стремиме да се испорача во нашите производи иновации, конкурентни цени и квалитетот управувано задоволството на клиентите.
Во меѓувреме, ние исто така, сакаат да придонесат за популаризација на модерен

Амортизер за тениски рекет

со нашите совршен производ функции, човечки дизајн, напредни технологии и научни управување. Ние со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас.
  • Амортизер за тениски рекет - 9-1
Амортизер за тениски рекет - 9-1 Амортизер за тениски рекет - 9-1
Амортизер за тениски рекет
модел - 9-1
АМУ СКОРПИЈА、MAX DAMPER
Намалете ги многуте вибрации на рекетот.
Обликот на долгата кука може да го прошири опсегот за да го намали ударот на раката предизвикан од вибрациите при удирање на топката.
Шарени и два различни типа е оптимален избор.

Карактеристика
  • Лесно се поставува и заменува.
  • Силиконскиот боречки е многу издржлив и има засилено амортизирање.
  • Зголемена удобност при удирање на топката и намалување на ризикот од повреда од спортови со рекет.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
9-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Амортизер за тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Амортизер за тениски рекет производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
АМПИРУВАЧ ЗА КРОФНА、ОКТАГОНСКИ АМПЕР、УБИЕЦ НА ВИБРА(Л)、УБИЕЦ НА ВИБРА(С)Намалете ги многуте вибрации на рекетот,Намалете го ударот на раката предизвикан од вибрациите при удирање на топката. Малиот и лесен може да ја избегне грешката за играчот.Прилагодената услуга може да обезбеди разновидна шема и форма. Карактеристика Лесно се поставува и заменува. Силиконскиот боречки е многу издржлив и има засилено амортизирање. Зголемена удобност при удирање на топката и намалување на ризикот од повреда од спортови со рекет.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Амортизер за тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Амортизер за тениски рекет производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Заштитна лентаЗаштитна лента за рекет поделена на две страни. Горниот дел е направен со 100%СТП гумена лента.Се користи за заштита на околината на рамката на рекетот за значително да се намали штетата од судирот. Долниот леплив дел изработен со лачна смола. Направете фурнир дел има најпогодна болест,не само издржлив, туку лесен за кинење и замена. Карактеристика Материјал за мека површина,добра податливост,лесен за употреба да се израмни. Умерен вискозитет на внатрешната гумена површина. Лесно се кине и победи’не оставајте трага од стап.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Амортизер за тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Амортизер за тениски рекет производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Прстен за завршна лента Користете за запечатување на рачките на рекетот. Општи зафати ако се користи долго време ќе се стврдне,се држи до,леплива,многу влијае на чувството. Употребата на силиконските прстени на рекетот може да избегне паѓање и олабавување на завитканите рачки. За да се даде дополнителна заштита за држење на рекетот.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Амортизер за тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Амортизер за тениски рекет производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Рачка за приказПокрај производството на разни видови ленти за зафат,MHL, исто така, обезбедува различни типови на рачка за прикажување. Карактеристика Малечка,лесен,лесен за носење и исто така чувајте ги деталите. Фирмата може да го примени на изложбата. Заплеткајте ги рачките на рачката на екранот за гостинот повеќе да ги разбере релевантните детали за нивните производи.