Лента за завршна обработка на тениски рекет

MING HSING LEATHER CO., LTD. е професионален снабдувач на производи, специјализиран за Лента за завршна обработка на тениски рекет. Секогаш сме подготвени да развиеме нови дизајни според домашната и меѓународната побарувачка на потрошувачите за производи, брзо ажурирање на производите и да ја подобриме безбедноста.
На

Лента за завршна обработка на тениски рекет

извезени од нас се прецизно дизајниран од страна на нашиот тим од квалификувани лица и се достапни рамнодушен големини и форми. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Лента за завршна обработка на тениски рекет - 9-4
Лента за завршна обработка на тениски рекет - 9-4 Лента за завршна обработка на тениски рекет - 9-4
Лента за завршна обработка на тениски рекет
модел - 9-4
Прстен за завршна лента
  • Користете за запечатување на рачките на рекетот.
  • Општи зафати ако се користи долго време ќе се стврдне,се држи до,леплива,многу влијае на чувството.
  • Употребата на силиконските прстени на рекетот може да избегне паѓање и олабавување на завитканите рачки.
  • За да се даде дополнителна заштита за држење на рекетот.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
9-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за завршна обработка на тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за завршна обработка на тениски рекет производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
АМУ СКОРПИЈА、MAX DAMPERНамалете ги многуте вибрации на рекетот.Обликот на долгата кука може да го прошири опсегот за да го намали ударот на раката предизвикан од вибрациите при удирање на топката.Шарени и два различни типа е оптимален избор. Карактеристика Лесно се поставува и заменува. Силиконскиот боречки е многу издржлив и има засилено амортизирање. Зголемена удобност при удирање на топката и намалување на ризикот од повреда од спортови со рекет.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за завршна обработка на тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за завршна обработка на тениски рекет производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
АМПИРУВАЧ ЗА КРОФНА、ОКТАГОНСКИ АМПЕР、УБИЕЦ НА ВИБРА(Л)、УБИЕЦ НА ВИБРА(С)Намалете ги многуте вибрации на рекетот,Намалете го ударот на раката предизвикан од вибрациите при удирање на топката. Малиот и лесен може да ја избегне грешката за играчот.Прилагодената услуга може да обезбеди разновидна шема и форма. Карактеристика Лесно се поставува и заменува. Силиконскиот боречки е многу издржлив и има засилено амортизирање. Зголемена удобност при удирање на топката и намалување на ризикот од повреда од спортови со рекет.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за завршна обработка на тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за завршна обработка на тениски рекет производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Заштитна лентаЗаштитна лента за рекет поделена на две страни. Горниот дел е направен со 100%СТП гумена лента.Се користи за заштита на околината на рамката на рекетот за значително да се намали штетата од судирот. Долниот леплив дел изработен со лачна смола. Направете фурнир дел има најпогодна болест,не само издржлив, туку лесен за кинење и замена. Карактеристика Материјал за мека површина,добра податливост,лесен за употреба да се израмни. Умерен вискозитет на внатрешната гумена површина. Лесно се кине и победи’не оставајте трага од стап.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
Купете го најдоброто Лента за завршна обработка на тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Лента за завршна обработка на тениски рекет производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Рачка за приказПокрај производството на разни видови ленти за зафат,MHL, исто така, обезбедува различни типови на рачка за прикажување. Карактеристика Малечка,лесен,лесен за носење и исто така чувајте ги деталите. Фирмата може да го примени на изложбата. Заплеткајте ги рачките на рачката на екранот за гостинот повеќе да ги разбере релевантните детали за нивните производи.