Амортизер за вибрации за тениски рекет

Како производител, на снабдувачот и извозникот Амортизер за вибрации за тениски рекет, Ние би сакале да ја искористам оваа можност да се воведе, надевајќи се дека нашите производи можеби ќе ги задоволат вашите интереси и да започне деловна соработка со вас во блиска future.For состанок постојано менување на барањата на пазарот, ние инсистираме на иновации и брзо ги следат најновите тренд , и се апсорбира во обезбедување на високо квалитетни производи и услуги за нашите clients.Trusting нашите искуства, Ве уверуваме пријатен бизнис искуство со нас, вашите верни бизнис партнер.
Во меѓувреме, ние исто така, сакаат да придонесат за популаризација на модерен

Амортизер за вибрации за тениски рекет

со нашите совршен производ функции, човечки дизајн, напредни технологии и научни управување. Ние со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас.
  • Амортизер за вибрации за тениски рекет - 9-2
Амортизер за вибрации за тениски рекет - 9-2 Амортизер за вибрации за тениски рекет - 9-2
Амортизер за вибрации за тениски рекет
модел - 9-2
АМПИРУВАЧ ЗА КРОФНА、ОКТАГОНСКИ АМПЕР、УБИЕЦ НА ВИБРА(Л)、УБИЕЦ НА ВИБРА(С)
Намалете ги многуте вибрации на рекетот,Намалете го ударот на раката предизвикан од вибрациите при удирање на топката.
Малиот и лесен може да ја избегне грешката за играчот.
Прилагодената услуга може да обезбеди разновидна шема и форма.

Карактеристика
  • Лесно се поставува и заменува.
  • Силиконскиот боречки е многу издржлив и има засилено амортизирање.
  • Зголемена удобност при удирање на топката и намалување на ризикот од повреда од спортови со рекет.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
9-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Амортизер за вибрации за тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Амортизер за вибрации за тениски рекет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
АМУ СКОРПИЈА、MAX DAMPERНамалете ги многуте вибрации на рекетот.Обликот на долгата кука може да го прошири опсегот за да го намали ударот на раката предизвикан од вибрациите при удирање на топката.Шарени и два различни типа е оптимален избор. Карактеристика Лесно се поставува и заменува. Силиконскиот боречки е многу издржлив и има засилено амортизирање. Зголемена удобност при удирање на топката и намалување на ризикот од повреда од спортови со рекет.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Амортизер за вибрации за тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Амортизер за вибрации за тениски рекет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Заштитна лентаЗаштитна лента за рекет поделена на две страни. Горниот дел е направен со 100%СТП гумена лента.Се користи за заштита на околината на рамката на рекетот за значително да се намали штетата од судирот. Долниот леплив дел изработен со лачна смола. Направете фурнир дел има најпогодна болест,не само издржлив, туку лесен за кинење и замена. Карактеристика Материјал за мека површина,добра податливост,лесен за употреба да се израмни. Умерен вискозитет на внатрешната гумена површина. Лесно се кине и победи’не оставајте трага од стап.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Амортизер за вибрации за тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Амортизер за вибрации за тениски рекет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Прстен за завршна лента Користете за запечатување на рачките на рекетот. Општи зафати ако се користи долго време ќе се стврдне,се држи до,леплива,многу влијае на чувството. Употребата на силиконските прстени на рекетот може да избегне паѓање и олабавување на завитканите рачки. За да се даде дополнителна заштита за држење на рекетот.
MING HSING LEATHER CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Амортизер за вибрации за тениски рекет, треба да знаете за највисок квалитет на Амортизер за вибрации за тениски рекет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
9-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Рачка за приказПокрај производството на разни видови ленти за зафат,MHL, исто така, обезбедува различни типови на рачка за прикажување. Карактеристика Малечка,лесен,лесен за носење и исто така чувајте ги деталите. Фирмата може да го примени на изложбата. Заплеткајте ги рачките на рачката на екранот за гостинот повеќе да ги разбере релевантните детали за нивните производи.